Magazzin – En son magazin haberleri

Kertenkele 59.Bölüm fragmanı

Atv’de yayınlanan sevilen dizi Kertenkele 59.Bölüm fragmanı yayınlandı. Atv’de cumartesi akşamları yayınlanan ve reytingleri yerle bir eden dizi Kertenkele’de heyecan devam ediyor. Başrollerinde Timur Acar, Sera Tokdemir, Erdinç Gülener, Sinan Çalışkanaoğlu’nun rol aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İşte merak edilen sorunun cevabı. Sevilen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Uçuruma […]

Atv’de yayınlanan sevilen dizi Kertenkele 59.Bölüm fragmanı yayınlandı.

Atv’de cumartesi akşamları yayınlanan ve reytingleri yerle bir eden dizi Kertenkele’de heyecan devam ediyor.

Başrollerinde Timur Acar, Sera Tokdemir, Erdinç Gülener, Sinan Çalışkanaoğlu’nun rol aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İşte merak edilen sorunun cevabı.

Sevilen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

Uçuruma düşmeye ramak kala otobüsün içindeki herkes büyük bir mucize sayesinde kurtulur.

Her şeye rağmen Kertenkele’nin Sokrat’a boyun eğmeye hiç niyeti yoktur. Bu arada Zehra’nın Bahar’a karşı olan kıskançlığı had safhaya ulaşmıştır. Zehra, Bahar’ın gözünün Kertenkele’de olduğunu düşünmektedir.

fft99_mf6296242-001

Gizem, Hicabi’ye onu sevdiğini söylemeye karar verir ama bu hiç de kolay olmayacaktır. Bir kaç zorlu denemeden sonra sonunda Hicabi’ye aşkını ilan eder.

Kara Kemal’e dövüş maçları için koçluk yapmaya başlayan Melis, antrenmanlarda Kemal’in pestilini çıkarmaktadır, Melis’in Kara Kemal’le fazla zaman geçirdiğini fark eden Tülin durumdan şüphelenmeye başlamıştır.

Öte yandan Sokrat, Kertenkele’yi hapishaneye düşürtecek bir tuzak hazırlar, Sokrat’ı öldürmeye karar veren Kertenkele’nin ise hiçbir şeyden haberi yoktur.

‘Gizli birinciyiz’

Sevilen dizinin başarılı oyuncusu Selahattin Taşdöğen, geçen günü eşi Nevin ile birlikte Cihangir’de görüntülendi.

Diziyle ilgili açıklamalarda bulunan Selahattin Taşdöğen, “Aslında reytinglerde ikinci gibi görünsek de gizli birinciyiz. Çünkü ana haberlerin arkasında kalıyoruz. Doğal olarak onlar birinci biz ikinciyiz. Tek rakibimiz haberler” dedi.

01 Nisan 2016 - 19:57 'de eklendi
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON EKLENENLER