Magazzin – En son magazin haberleri

Kehribar 4.Bölüm fragmanı yayınlandı

ATV’nin yeni dizisi Kehribar 4.Bölüm fragmanı yayınlandı. ATV ekranının yeni dizisi Kehribar, tüm heyecanıyla devam ediyor. Cuma akşamlarının sevilen dizisi haline gelmeye başlayan dizi, reytinglerde de artışa geçti. Başrollerinde Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Necip Memili’nin paylaştıkları dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Yıldız Hülya Bilban oturuyor. Henüz 4.Bölümü yayınlanacak olan dizide heyecan fırtınası her geçen bölüm artmaya devam […]

ATV’nin yeni dizisi Kehribar 4.Bölüm fragmanı yayınlandı.

ATV ekranının yeni dizisi Kehribar, tüm heyecanıyla devam ediyor. Cuma akşamlarının sevilen dizisi haline gelmeye başlayan dizi, reytinglerde de artışa geçti.

Başrollerinde Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Necip Memili’nin paylaştıkları dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Yıldız Hülya Bilban oturuyor.

Henüz 4.Bölümü yayınlanacak olan dizide heyecan fırtınası her geçen bölüm artmaya devam ediyor. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte merak edilen soruların cevabı yayınlanan yeni bölüm fragmanında.

Son bölümde neler yaşandı?

Orhan, babasını kendi elleri ile toprağa emanet ettikten sonra, ondan kalan her şeyin başına geçer. Saliha, kocasının Orhan’a bıraktığı tüm emanetleri ona teslim eder. ‘YARIMCALI’ ailesinin düsturu bundan sonra Orhan’ın dudaklarında hüküm sürecektir.

120220161034088384385_2

Veli, kardeşinin gölgesinde kalmaktan elbette memnun olmaz, dik durmaya çalışsa da Sanem’in günahları karşısında daha da ezilir…

Orhan, Mudanya’da Musa’nın elinden zulüm gören her insanoğluna yardım elini uzatacak, her vicdanlı insan gibi mazlumun yanında durma kararı alacaktır.

Musa, Yarımcalı’nın bu kararından hiç memnun değildir. Orhan gücü ve kudreti ile karşısına dikildiğinde, en kirli oyunlara başvuracak, kendi kız kardeşini bile gözden çıkaracaktır.

Cemil, Musa’nın oyunlarında kullandığı maşasıdır. Leyla ve Orhan’ın aşkını kıskanacak, olmaz denileni yapacak, en sevdiğine kurşun sıkacaktır.

04 Nisan 2016 - 19:33 'de eklendi
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON EKLENENLER