Magazzin – En son magazin haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm fragmanı

ATV’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamlarının rakipsiz dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisinin son bölümünde de nefesler kesildi. Başrollerinde Deniz Çakır ile Oktay Kaynarca’nın rol aldığı dizi son bölümüyle de oldukça heyecanlı sahneler yaşandı. Hızır tarafından evden kovulan Meryem, eve […]

ATV’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm fragmanı yayınlandı.

Salı akşamlarının rakipsiz dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisinin son bölümünde de nefesler kesildi.

Başrollerinde Deniz Çakır ile Oktay Kaynarca’nın rol aldığı dizi son bölümüyle de oldukça heyecanlı sahneler yaşandı. Hızır tarafından evden kovulan Meryem, eve geri dönmeme konusunda oldukça inatçı.

Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Meryem eve geri dönecek mi? Hızır’ın acı hafifleyecek mi? Son bölümde neler yaşandı? İşte merak edilen bütün soruların cevapları haberimizde.

Son bölümde neler yaşandı?

Hızır Çakırbeyli’nin acısı bir iken iki oluverir. Selim, kardeşinin elinden ikinci kez ölümle yüzleşir. Bülent’in aslında kim olduğu da artık herkes tarafından bilinmektedir. Mahmut gerçeğiyle yeniden karşı karşıya gelen Hızır’ın korkuları daha da artar.

fft99_mf6616499

Artık herkes tedirgindir çünkü Mahmut hayattayken tehlikenin nereden geleceğini kimse kestiremez. Ünal bu kargaşadan istifade ederek Nevzat ve Davut’la bir görüşme ayarlar.

Amacı aralarında olan anlaşmazlığa bir nokta koyarak Viktor’a karşı devlet gücünü yanında tutmaktır. Nazlı kayıp oğlunun gözyaşını dökerken Meryem baba evinde yalnız ve savunmasızdır.

Hızır başlarında gezen beladan karısını korumak adına eve geri dönmesini açıkça istese de Meryem kovulduğu eve dönmemekte kararlıdır.

31 Mart 2016 - 19:23 'de eklendi
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON EKLENENLER