Magazzin – En son magazin haberleri

Diriliş Ertuğrul 53.Bölüm fragmanı yayınlandı

TRT’nin ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul 30.Bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’da heyecan devam ediyor. 52.Bölüm oldukça heyecanlı bir şekilde devam etti. Ertuğrul ve Saadettin Kopek arasındaki gerilim her geçen gün artmaya devam ediyor. Dizinin son bölümüne ise Ertuğrul’un gizli planı adeta damgasını vurdu. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Merakla […]

TRT’nin ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul 30.Bölüm fragmanı yayınlandı.

TRT 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’da heyecan devam ediyor. 52.Bölüm oldukça heyecanlı bir şekilde devam etti.

Ertuğrul ve Saadettin Kopek arasındaki gerilim her geçen gün artmaya devam ediyor. Dizinin son bölümüne ise Ertuğrul’un gizli planı adeta damgasını vurdu.

Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Merakla beklenen yeni bölümdeki bu soruların cevapları yeni bölüm fragmanında.

Sevilen dizinin son bölümünde neler yaşandı?

Gündoğdu alp başı olarak, Doğan ve Banu Çiçek’in yakalanması için görevlendirilmiştir. Ertuğrul ise Aytolun ve Gümüştekin’in gizli oyunlarını ortaya çıkarmak için yeni bir plan yapmıştır. Banu Çiçek’le Selcan’ın görüştüğünü gören Goncagül, obaya gelerek gördüklerini halasına anlatır.

dirilis-ertugrul-2-sezon-tanitimlari-rekor-kirdi--6068824

Aytolun, Goncagül’ün anlattıklarıyla telaşlanmıştır. Doğan, Gündoğdu Bey tarafından yakalanır. Banu Çiçek ise kaçarken yaralanmıştır.

Diğer yandan Saadettin Köpek bütün Türkmen beylerini kervansarayda toplar. Ertuğrul’un de bulunduğu bu toplantıda Gümüştekin, Türkmen obalarının başına uç beyi olarak atanmıştır.

Ertuğrul, Gümüştekin’in uç beyi olarak görevlendirilmesine karşı çıkmıştır. Bu durum Saadettin Köpek ve Ertuğrul arasında yeni bir gerilimin başlangıcı olur.

TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Aytolun, Selcan ve Banu Çiçek karşılaşmasında neler olacak? Tuğtekin, yaşananlara tepkisini nasıl gösterecek? Saadettin Köpek ve Gümüştekin’in Ertuğrul için planları nedir?

Öğreneceği gerçek Tuğtekin’in üzerinde nasıl bir etki meydana getirecek? Gümüştekin’in uç beyi olması obada nasıl karşılanır? Tuğtekin’in Gündoğdu’ya anlattığı büyük sır nedir?

Gümüştekin’in uç Beyi olarak Doğan hakkındaki yaptırımı nasıl bir Ertuğrul niçin müdahale etmez? Aytolun, Tuğtekin’e Gökçe’nin hangi sırrını söyler? Ertuğrul’un bütün Türkmen obalarında büyük yankı uyandıran planı nedir?

31 Mart 2016 - 19:35 'de eklendi
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON EKLENENLER