Magazzin – En son magazin haberleri

Yeni Ankara Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan

Peş peşe patlamalarla sarsılan başkent Ankara’da emniyet müdürlüğü görevine Mahmut Karaaslan atandı. Ankara Emniyet Müdürlüğü görevine Mahmut Karaaslan getirildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün öğle saatlerinde yaptığı açıklamada, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na seslenerek, “Ankara’ya emniyet müdürü atayamıyorsan, birlikte atayalım” demişti. Bu açıklamadan saatler sonra atama gerçekleştirildi. TÜRKİYE’DE GERÇEKLEŞTİRİLEN EN KANLI TERÖR SALDIRILARI ŞEVKET ÇORUH’TAN AKİT’E BÜYÜK […]

28 Mart 2016 - 20:16 'de eklendi
Yeni Ankara Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan

Peş peşe patlamalarla sarsılan başkent Ankara’da emniyet müdürlüğü görevine Mahmut Karaaslan atandı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü görevine Mahmut Karaaslan getirildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün öğle saatlerinde yaptığı açıklamada, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na seslenerek, “Ankara’ya emniyet müdürü atayamıyorsan, birlikte atayalım” demişti. Bu açıklamadan saatler sonra atama gerçekleştirildi.

TÜRKİYE’DE GERÇEKLEŞTİRİLEN EN KANLI TERÖR SALDIRILARI

ŞEVKET ÇORUH’TAN AKİT’E BÜYÜK AYAR

TELEGOL’DE ANKARA İÇİN SAYGI DURUŞU

MAHMUT KARAASLAN KİMDİR?

1961 yılında Kayseri’de dünyaya geldi. 1979 yılında Polis Kolejinden, 1983 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra; İzmir, EGM, Ağrı, Ankara ve EGM’nin değişik birimlerinde görev yapmıştır. 2006 yılı içerisinde 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek, 2007 yılında Polis Başmüfettişi olarak Teftiş Kurulu Başkanlığında görev almıştır. 15.032014 tarih ve 2014/234 sayılı İçişleri Bakanlığı tarafından Resmi Gazete ‘de yayımlanan Kararname ile Van İl Emniyet Müdürü olarak görevine başlamıştır. Mahmut KARAASLAN evli ve iki çocuk babasıdır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER