Magazzin – En son magazin haberleri

Yalçın Küçük’ten Ceviz Kabuğu programında PKK açıklaması

Ulusal Kanal’da Hukli Cevizoğlu’nun sunduğu Ceviz Kabuğu programı büyük bir düelloya sahne oldu. Ceniz Kabuğu’nda Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile Prof. Dr. Yalçın Küçük kozlarını paylaştı. Programdaki tartışmalar nedeniyle tansiyon zaman zaman yükselirken, Küçük’ün terör örgütü PKK ile yaptığı açıklamalar programa damgasını vurdu. Programın sunucusu Hulki Cecizoğlu’nun, “PKK terör örgütü müdür” sorusuna Küçük’ün […]

28 Mart 2016 - 20:42 'de eklendi
Yalçın Küçük’ten Ceviz Kabuğu programında PKK açıklaması

Ulusal Kanal’da Hukli Cevizoğlu’nun sunduğu Ceviz Kabuğu programı büyük bir düelloya sahne oldu. Ceniz Kabuğu’nda Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile Prof. Dr. Yalçın Küçük kozlarını paylaştı.

Programdaki tartışmalar nedeniyle tansiyon zaman zaman yükselirken, Küçük’ün terör örgütü PKK ile yaptığı açıklamalar programa damgasını vurdu. Programın sunucusu Hulki Cecizoğlu’nun, “PKK terör örgütü müdür” sorusuna Küçük’ün “PKK silahlı bir örgüttür” yanıtı vermesi, gecenin olayı oldu.

Programın başında “Yayına bir sürprizle geldim” açıklamasını yapan Küçük, 1991 yılına ait 2000’e Doğru dergisinin kapağında er alan “Sovyetler Birliği sosyalist mi-Tartışma Bitti” yazısını okudu ve Perinçek’e dönerek “Biz de bugün AKP gitti mi, Tayyip bitti mi, bugün bunları tartışacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER