Magazzin – En son magazin haberleri

Yakacık’ta köpeğe tecavüz edip, boynunu kırdılar

Türkiye, dehşeti yaşıyor. Kadına şiddet haberlerinin her gün farklı türlüsü ekranlara yansıyor. Bu kez haber daha da acı. İstanbul’da bir köpeğe tecavüz edip, boynunu kırdılar. Türkiye, matematik öğretmeninin cinsel istismarına uğradıktan sonra yaşamına son veren Cansel’i konuşurken, bugün Instagram’da paylaşılan bir fotoğraf önce Ekşi Sözlük’ün sonra da Twitter’ın gündemine oturdu. Paylaşılan fotoğrafta, boynu kırılmış bir […]

28 Mart 2016 - 20:28 'de eklendi
Yakacık’ta köpeğe tecavüz edip, boynunu kırdılar

Türkiye, dehşeti yaşıyor. Kadına şiddet haberlerinin her gün farklı türlüsü ekranlara yansıyor. Bu kez haber daha da acı. İstanbul’da bir köpeğe tecavüz edip, boynunu kırdılar.

Türkiye, matematik öğretmeninin cinsel istismarına uğradıktan sonra yaşamına son veren Cansel’i konuşurken, bugün Instagram’da paylaşılan bir fotoğraf önce Ekşi Sözlük’ün sonra da Twitter’ın gündemine oturdu.

Paylaşılan fotoğrafta, boynu kırılmış bir köpek ve başından ayrılmayan yavrusu görülüyor. İstanbul’un Anadolo yakasındaki Yakacık semtinde çekildiği belirtilen fotoğrafta yer alan köpeğe aynı zamanda tecavüz edildiği de iddia ediliyor.

Söz konusu fotoğraf, hayvanseverleri ayağa kaldırırken, sosyal medyada bunu yapan canilerin yakalanması için kampanya başlatıldı.

YAPANLAR YAKALANIRSA NEYLE CEZALANDIRILIR

Sosyal medyada tartışılan bir diğer şey ise, bu caniliği yapanların yakalandığında nasıl bir ceza ile cezalandırılacağı. 2014 yılında, yine İstanbul’da bu kez Kağıthane ilçesinde köpeğe tecavüz olayı yaşanmıştı. Görüntüleri de ortaya çıkan rezalet, Türkiye gündemini uzun süre meşgul etmişti. Bu olayda, 4 yıl hapis istemiyle yargılanan ‘insan’ sadece 454 TL idari para cezasıyla cezalandırılıp, mahkeme tarafından serbest bırakılmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER