Magazzin – En son magazin haberleri

Turkcell’den Ensar Vakfı açıklaması

Ensar Vakfı’na ait evlerde 45 çocuğa tecavüz edildi iddiası Türkiye’nin gündeminden düşmüyor. Sosyal medyada söz konusu skandal için büyük bir tepki oluşurken, tepkilerin odağındaki bir diğer kurum da Turkcell oldu. Vakıfa ait evlerdeki tecavüz iddialarının ardından, Ensar Vakfı’nın Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte organize ettiği, “Türkiye Değer Ödülleri” yarışması gündeme gelmişti. Bu yarışmanın sponsorlarından biri […]

28 Mart 2016 - 20:00 'de eklendi
Turkcell’den Ensar Vakfı açıklaması

Ensar Vakfı’na ait evlerde 45 çocuğa tecavüz edildi iddiası Türkiye’nin gündeminden düşmüyor. Sosyal medyada söz konusu skandal için büyük bir tepki oluşurken, tepkilerin odağındaki bir diğer kurum da Turkcell oldu.

Vakıfa ait evlerdeki tecavüz iddialarının ardından, Ensar Vakfı’nın Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte organize ettiği, “Türkiye Değer Ödülleri” yarışması gündeme gelmişti. Bu yarışmanın sponsorlarından biri de Türkiye’nin en büyük GSM operatörü ve teknoloji şirketi Turkcell’di.

Turkcell’in, Ensar Vakfı’nın hazırladığı bu yarışmaya sponsor olması Twitter’da eleştiri konusu oldu. Turkcell de bu konuda bir açıklama yaptı. Cumhuriyet’e açıklama yapan şirket, bu durum hakkında bir başka açıklama yapma gereği duymadıklarını belirterek, “Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne de sponsoruz” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER