Magazzin – En son magazin haberleri

TBMM’de görülmemiş rezalet, büyük kavga

Milletvekili dokunulmazlıklarının kaldırılması görüşmelerinin yapıldığı TBMM Anayasa Komisyonu’nda yine büyük bir kavga yaşandı. Geçtiğimiz perşembe günü başlayan görüşmeler, AKP ve HDP’li milletvekilleri arasında yaşanan büyük kavgalar nedeniyle devam edememiş, görüşmeler pazartesi gününe ertelenmişti. Bugün başlayan görüşmeler, geçtiğimiz görüşmeye göre daha sakin devam ederken, komisyonda akşam saatlerinde başlayan gerginlik yerini yine inanılmaz görüntülere sahne olan büyük […]

02 Mayıs 2016 - 21:46 'de eklendi
TBMM’de görülmemiş rezalet, büyük kavga

Milletvekili dokunulmazlıklarının kaldırılması görüşmelerinin yapıldığı TBMM Anayasa Komisyonu’nda yine büyük bir kavga yaşandı.

Geçtiğimiz perşembe günü başlayan görüşmeler, AKP ve HDP’li milletvekilleri arasında yaşanan büyük kavgalar nedeniyle devam edememiş, görüşmeler pazartesi gününe ertelenmişti. Bugün başlayan görüşmeler, geçtiğimiz görüşmeye göre daha sakin devam ederken, komisyonda akşam saatlerinde başlayan gerginlik yerini yine inanılmaz görüntülere sahne olan büyük bir kavgaya bıraktı.

Dokunulmazlıkların kaldırılmasısını görüşen milletvekilleri, yumruk ve tekmelerle birbirlerine girdi, milletvekilleri havalarda uçarak birbirlerine saldırdı. Bu sırada bazı milletvekillerinin birbirlerine masanın üzerinde bulunan su şişeleriyle saldırdığı görüldü.

Çıkan olaylar nedeniyle çok sayıda milletvekili hastanelik oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER