Magazzin – En son magazin haberleri

Taraftar darp edildi mi? Dürümcü Emmi açıklama yaptı

Galatasaray – Fenerbahçe derbisinin ardından Dürümcü Emmi isimli mekanda çıkan kavgada darp olayı yaşandığı iddia ediliyor. Sosyal medya, Kadıköy’deki Dürümcü Emmi mekanında yaşandığı iddia edilen olayı konuşuyor. Derbinin ardından Dürümcü Emmi‘de Fenerbahçeli bir kadın taraftarın, mekan sahipleri tarafından darp edildiği öne sürüldü. Sosyal medyanın gündemine oturan olay sonrasında Dürümcü Emmi açıklama yaptı. Dürümcü Emmi açıklamasında […]

14 Nisan 2016 - 15:30 'de eklendi
Taraftar darp edildi mi? Dürümcü Emmi açıklama yaptı

Galatasaray – Fenerbahçe derbisinin ardından Dürümcü Emmi isimli mekanda çıkan kavgada darp olayı yaşandığı iddia ediliyor.

Sosyal medya, Kadıköy’deki Dürümcü Emmi mekanında yaşandığı iddia edilen olayı konuşuyor. Derbinin ardından Dürümcü Emmi‘de Fenerbahçeli bir kadın taraftarın, mekan sahipleri tarafından darp edildiği öne sürüldü.

Sosyal medyanın gündemine oturan olay sonrasında Dürümcü Emmi açıklama yaptı.

Dürümcü Emmi açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Uzun zamandır Kadıköy’de hizmet vermekte olan işletmemiz hep tarafsızlık ile sizlere hizmet vermişti. Bugün yaşanan olayda Fenerbahçeli misafirlerimiz ayakta durmayacak kadar sarhoş olup, işletmemiz içerisinde ağıza alınmayacak küfürlerle Galatasaraylı taraftarlarımıza küfürler etmişti. İşletmemiz içerisinde bu 2 taraftar grubu dışında da ailesi ve çocuklarıyla olan misafirlerimiz bulunmaktadır. Ana – avrat küfür ederek Galatasaraylı misafirlerimize saldıran Fenerbahçeliler ile çıkan arbede Fenerbahçeli taraftar uzaklaştırılmış ve olay yatıştırılmıştır. Olayı ‘Dürümcü Emmi, Galatasaraylılar ile bir olup Fenerbahçelilere saldırdı’ şeklinde lanse edenler bu durumu daha açık ve net göremelidirler. Ayrıca olay ile ilgili vide kayıtları elimizde mevcuttur. Arzu edildiği anda resmi makamlar ile paylaşılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER