Magazzin – En son magazin haberleri

Panama Papers belgelerinde Türkiye’den kim var?

Tüm dünya Panama Papers belgelerini konuşuyor. Panama Papers belgeleri içinde Putin’in de adı geçiyor. Peki Panama Papers belgelerinde Türkiye’den kim var? Geçtiğimiz 40 yılı kapsadığı belirtilen Panama Papers belgeleri tam 2.6 terebayt boyutunda. Çok sayıda ünlü ismin, gizli servetlerini vergiden korumak için nasıl koruduğunu anlatan belgeler, tüm dünyanın gündemine oturmuşken, sosyal medyada bu belgeler arasında […]

03 Nisan 2016 - 23:20 'de eklendi
Panama Papers belgelerinde Türkiye’den kim var?

Tüm dünya Panama Papers belgelerini konuşuyor. Panama Papers belgeleri içinde Putin’in de adı geçiyor. Peki Panama Papers belgelerinde Türkiye’den kim var?

Geçtiğimiz 40 yılı kapsadığı belirtilen Panama Papers belgeleri tam 2.6 terebayt boyutunda. Çok sayıda ünlü ismin, gizli servetlerini vergiden korumak için nasıl koruduğunu anlatan belgeler, tüm dünyanın gündemine oturmuşken, sosyal medyada bu belgeler arasında Türkiye’den bir ismin olup olmadığı merak konusu oldu.

Belgelerin henüz hepsi incelenmiş değil ancak, Panama Papers belgeleri içinde Türkiye’den bir ismin olmadığı ifade ediliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER