Magazzin – En son magazin haberleri

Panama Papers belgelerinde İlham Aliyev çıktı!

Tüm dünyanın gündemine bomba gibi düşen Panama Papers belgelerinde İlham Aliyev de çıktı. Panama Papers belgeleri, tüm dünyanın bir numaralı gündem maddesi oldu. Belgelerde Türkiye’den henüz bir isime ulaşılamazken, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve ailesinin adı skandal belgelerinde geçiyor. Geçtiğimiz 40 yılı kapsayan belgelerin boyutunun 2,6 TB olduğu ifade edilirken, belgeler arasında vergi kaçakçılığı öne […]

03 Nisan 2016 - 23:37 'de eklendi
Panama Papers belgelerinde İlham Aliyev çıktı!

Tüm dünyanın gündemine bomba gibi düşen Panama Papers belgelerinde İlham Aliyev de çıktı.

Panama Papers belgeleri, tüm dünyanın bir numaralı gündem maddesi oldu. Belgelerde Türkiye’den henüz bir isime ulaşılamazken, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve ailesinin adı skandal belgelerinde geçiyor. Geçtiğimiz 40 yılı kapsayan belgelerin boyutunun 2,6 TB olduğu ifade edilirken, belgeler arasında vergi kaçakçılığı öne çıkmış durumda.

Panama Papers belgelerinde Türkiye’den kim var?

İlham Aliyev ve ailesinin Panama Papers belgeleri arasında adının geçmesinin sebebi ise Londra’daki gayrimenkuller ve bir altın madeni olduğu belirtiliyor. Belgeler ile henüz ayrıntılı bir bilgi bulunmazken, hisselerin gizli tutulması için bazı girişimlerde bulunulduğu, bu belgelerin de, sızıntının yapıldığı Panama merkezli Mossack Fonseca’da yer aldığı belirtiliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER