Magazzin – En son magazin haberleri

Karşıyaka taraftarına ‘Erdoğan’ tebligatı

Karşıyakalı taraftarlar, geçtiğimiz hafta sonu İzmir’de Fenerbahçe ile oynanan Beko Basketbol Ligi maçında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, Ankara ve İstanbul’daki terör saldırıları nedeniyle protesto etmişti. Salondaki yaklaşık 2 bin taraftarın katılımıyla gerçekleştirilen protesto tezahüratı içerisinde ‘küfürlü’ bölümler de vardı. Söz konusu tezahüratlar için emniyet birimlerinin harekete geçtiği ortaya çıktı. Sosyal medya üzerinden, Karşıyakalı taraftarlarca paylaşılan yazıda, 30 […]

28 Mart 2016 - 19:57 'de eklendi
Karşıyaka taraftarına ‘Erdoğan’ tebligatı

Karşıyakalı taraftarlar, geçtiğimiz hafta sonu İzmir’de Fenerbahçe ile oynanan Beko Basketbol Ligi maçında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, Ankara ve İstanbul’daki terör saldırıları nedeniyle protesto etmişti.

Salondaki yaklaşık 2 bin taraftarın katılımıyla gerçekleştirilen protesto tezahüratı içerisinde ‘küfürlü’ bölümler de vardı. Söz konusu tezahüratlar için emniyet birimlerinin harekete geçtiği ortaya çıktı. Sosyal medya üzerinden, Karşıyakalı taraftarlarca paylaşılan yazıda, 30 kadar taraftarın evine ‘5 gün içerisinde Emniyet’e gelip ifade verin’ çağrısı gittiği görüldü.

Söz konusu #KarşıyakaYalnızDeğil kampanyası başlatıldı. Çok sayıda Twitter kullanıcısı, yeşil-kırmızılı ekibin taraftarlarına destek mesajları atıyor. Eleştiriler arasında emniyetin bu konudaki tutumu da var.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER