Magazzin – En son magazin haberleri

Hatay’da engelli çocuğa tecavüz skandalı

Çocuk istismarı ülkemizde ne yazık ki devam etmeye devam ediyor. Son rezillik ise Hatay’da engelli çocuğa tecavüz skandalı. Ülkemizin kanayan yaralarından biri olan çocuk istismarı rezaleti devam ediyor. En son skandal haberi Hatay’dan geldi. Hatay’da özel bir rehabilitasyon merkezinde oğlunun tecavüze uğradığını iddia eden anne, şikayetlerinden sonuç alamadı. Devletin parasını verdiği özel rehabilitasyon merkezinde yüzde […]

28 Mart 2016 - 20:13 'de eklendi
Hatay’da engelli çocuğa tecavüz skandalı

Çocuk istismarı ülkemizde ne yazık ki devam etmeye devam ediyor. Son rezillik ise Hatay’da engelli çocuğa tecavüz skandalı.

Ülkemizin kanayan yaralarından biri olan çocuk istismarı rezaleti devam ediyor.

En son skandal haberi Hatay’dan geldi. Hatay’da özel bir rehabilitasyon merkezinde oğlunun tecavüze uğradığını iddia eden anne, şikayetlerinden sonuç alamadı.

Devletin parasını verdiği özel rehabilitasyon merkezinde yüzde 70 engelli olan 6 yaşındaki çocuk, 1 yıl önce tecavüze uğradı.

Oğluna tecavüz edildiğine dair elinde adli tıp raporu olduğunu belirten acılı anne, olayın üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen oğlunun engelli olması nedeniyle hala dava açılmadığını belirtti.

image

ANNEDEN TÜYLER ÜRPETEN AÇIKLAMALAR

3 yıldır gittiği kurumdan oğlunun eve o gün ağlayarak geldiğini belirten anne, oğlunun bacaklarının ayrık geldiğini ve bezini değiştirmek isterken kan gördüğünü söyledi.

Oğlunun tecavüze uğradığını anlayan anne, polise şikayetçi olduklarını belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER