Magazzin – En son magazin haberleri

Erdoğan ABD’de rahatsızlandı iddiasına yanıt geldi

Temaslarda bulunmak üzere ABD’ye giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın burada rahatsızlandığı iddia edildi. Facebook üzerinden yayılan videoda, kimin koruması oldugu anlaşılamayan kişilerin panik halinde koştuğu görülüyordu. Bu video kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Videoya cevap gibi bir açıklama niteliğinde tweet ve fotoğraf, Erdoğan’ın danışmanı Mustafa Varank’tan geldi. Varan, Erdoğan’ın Cezayir Başbakanı ile görüşmesi sırasında […]

31 Mart 2016 - 22:32 'de eklendi
Erdoğan ABD’de rahatsızlandı iddiasına yanıt geldi

Temaslarda bulunmak üzere ABD’ye giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın burada rahatsızlandığı iddia edildi. Facebook üzerinden yayılan videoda, kimin koruması oldugu anlaşılamayan kişilerin panik halinde koştuğu görülüyordu.

Bu video kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Videoya cevap gibi bir açıklama niteliğinde tweet ve fotoğraf, Erdoğan’ın danışmanı Mustafa Varank’tan geldi. Varan, Erdoğan’ın Cezayir Başbakanı ile görüşmesi sırasında çektiği bir fotoğrafı, Twitter’da paylaştı. Bu paylaşım, Erdoğan hakkındaki iddiaları da boşa çıkarmış oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER