Magazzin – En son magazin haberleri

Edip Akbayram’ın annesi vefat etti

Usta sanatçı Edip Akbayram’ın 81 yaşındaki annesi Türkan Akbayram, yaşamını yitirdi. Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Edip Akbayram’ın annesi Türkan Akbayram’dan acı haber geldi. Daha önce sağlık sorunları nedeniyle hastaneye giden Türkan Akbayram, tedavisinin ardından taburcu edilmişti. Kızıyla birlikte Didim’in Efeler Mahallesi’nde yaşamını sürdüren Türkan Akbayram’ın sabaha karşı yaşamını yitirdiği belirtildi. Türkan Akbayram için bugün ikindide […]

04 Nisan 2016 - 19:00 'de eklendi
Edip Akbayram’ın annesi vefat etti

Usta sanatçı Edip Akbayram’ın 81 yaşındaki annesi Türkan Akbayram, yaşamını yitirdi.

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Edip Akbayram’ın annesi Türkan Akbayram’dan acı haber geldi. Daha önce sağlık sorunları nedeniyle hastaneye giden Türkan Akbayram, tedavisinin ardından taburcu edilmişti.

Kızıyla birlikte Didim’in Efeler Mahallesi’nde yaşamını sürdüren Türkan Akbayram’ın sabaha karşı yaşamını yitirdiği belirtildi.

Türkan Akbayram için bugün ikindide Didim Merkez Camisi’nde cenaze töreni düzenlendi.

edip_akbayram_in_81_yasindaki_annesi_turkan_akbayram_hayatini_kaybettikimdir_biyografisi_h49019_ccc2d

Didim halkı cenazeye katıldı

Törene, ünlü sanatçının yanı sıra, CHP’li Didim eski Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç, Didim Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Naşit Oskay ve Akbayram’ın yakınları ile komşuları katıldı.

Camide, Edip Akbayram taziyeleri kabul etti. Kılınan namazın ardından 6 çocuk annesi Akbayram’ın bir süre omuzlarda taşınan cenazesi, Denizköy Mezarlığı’na götürülüp, toprağa verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER