Magazzin – En son magazin haberleri

Donald Trump iPhone kullandı, rezil oldu

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki başkanlık yarışında Cumhuriyetçilerin adaylarından Donald Trump, Apple’a yönelik boykot çağrısı yapmıştı. Trump, bu akşam attığı bir tweetle tam anlamıyla rezil oldu. Donald Trump, San Bernardino saldırganının telefon şifresini kırması için FBI’dan gelen talebi reddedenApple‘a yönelik yaptığı boykot çağrısıyla dünyanın gündemine oturmuştu. Öyle ki, Cumhuriyetçilerin adayı Trump’ın basın sözcüsü Hope Hicks de, Trump’ın […]

28 Mart 2016 - 20:32 'de eklendi
Donald Trump iPhone kullandı, rezil oldu

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki başkanlık yarışında Cumhuriyetçilerin adaylarından Donald Trump, Apple’a yönelik boykot çağrısı yapmıştı. Trump, bu akşam attığı bir tweetle tam anlamıyla rezil oldu.

Donald Trump, San Bernardino saldırganının telefon şifresini kırması için FBI’dan gelen talebi reddedenApple‘a yönelik yaptığı boykot çağrısıyla dünyanın gündemine oturmuştu. Öyle ki, Cumhuriyetçilerin adayı Trump’ın basın sözcüsü Hope Hicks de, Trump’ın iPhone kullanmadığını söylemişti.

Oysa ki gerçek tam da bunun aksi yönünde… Geçtiğimiz saatlerde Trump’ın resmi Twitter hesabından başkanlık yarışındaki son oy oranlarını gösteren bir paylaşım yapıldı. Dikkatli Twitter kullanıcılarının gözünden bir detay kaçmadı.

trump iphone tweet

Tweetdeck üzerinden Twitter kullanan kullanıcılar, Trump’ın bu tweeti boykot çağrısı yaptığı Apple’ın akıllı telefonu iPhone aracılığıyla attığını gördü. Trump’ı rezil eden gelişme sosyal medya kullanıcılarının bir numaralı gündem maddesi olurken, sadece ABD değil, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu dünyanın pek çok ülkesinden Trump hakkında tweet atıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER