Magazzin – En son magazin haberleri

Diyarbakır’da hain saldırı: 3 şehit, 22 yaralı

Çatışmaların devam ettiği Türkiye’nin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden gelen acı haberlere bir yenisi daha eklendi. Diyarbakır – Bingöl karayolu üzerinde bulunan bir karakola bombalı araçla saldırı düzenlendi. Anadolu Ajansı’nın geçtiği ilk haberde, 3 askerin şehit olduğu; 22 askerin de yaralandığı bildirildi. Bingöl karayolu üzerinde bulunan Mermer Jandarma Karakolu’na bu akşam saatlerinde PKK’lılar tarafından bombalı araçla […]

28 Mart 2016 - 20:39 'de eklendi
Diyarbakır’da hain saldırı: 3 şehit, 22 yaralı

Çatışmaların devam ettiği Türkiye’nin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden gelen acı haberlere bir yenisi daha eklendi. Diyarbakır – Bingöl karayolu üzerinde bulunan bir karakola bombalı araçla saldırı düzenlendi. Anadolu Ajansı’nın geçtiği ilk haberde, 3 askerin şehit olduğu; 22 askerin de yaralandığı bildirildi.

Bingöl karayolu üzerinde bulunan Mermer Jandarma Karakolu’na bu akşam saatlerinde PKK’lılar tarafından bombalı araçla saldırı düzenlendi.

Ardından uzun namlulu silahlarla ateş açan teröristlere, askerler anında karşılık verdi.

Saldırıda karakolda bulunan askerlerden yaralananların olduğunun bildirilmesi üzerine bölgeye çok sayıda ambulans ve takviye birlikler sevk edildi.

Anadolu Ajansı, bombalı araçla düzenlenen saldırıda, 3 askerin şehit olduğunu, 22 askerin de yaralandığını yazdı.

image

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER