Magazzin – En son magazin haberleri

Cinsel ilişkiye girdi, kanser olduğunu öğrendi

Ellie Taylor Davis, 28 yaşında… Davis, cinsel ilişkiye girdiği sırada, kanser olduğunu anladı ve hayatı kurtuldu. İngilizlerin köklü gazetelerinden Daily Mail’de bugün çok konuşulan bir haber yer aldı. Londra’da yaşayan 28 yaşındaki Ellie Taylor Davis, sevgilisi ile cinsel ilişki sırasında karnının hemen altında bir yumrunun hareket ettiğini hissetti. Bu durum karşısında, panikleyen genç kadın söz […]

12 Nisan 2016 - 20:25 'de eklendi
Cinsel ilişkiye girdi, kanser olduğunu öğrendi

Ellie Taylor Davis, 28 yaşında… Davis, cinsel ilişkiye girdiği sırada, kanser olduğunu anladı ve hayatı kurtuldu.

İngilizlerin köklü gazetelerinden Daily Mail’de bugün çok konuşulan bir haber yer aldı. Londra’da yaşayan 28 yaşındaki Ellie Taylor Davis, sevgilisi ile cinsel ilişki sırasında karnının hemen altında bir yumrunun hareket ettiğini hissetti.

kanser 2

Bu durum karşısında, panikleyen genç kadın söz konusu yumrunun ne olabileceği konusunda internet üzerinden araştırmalar yapmayabaşladı. Tuvalete gittiği sırada da aynı hareketi hisseten Davis önce ‘kabız’ olduğunu düşündü ancak gerçek çok daha farklı çıkacaktı.

Tüm bu gelişmelerin ardından doktora giden genç kadın, ultrasonla incelemeye alındı. İnceleme sonrasında vücudunda 16 santimetrelik bir kitle bulunan Davis’e hemen radyoterapi tedavisi uygulanmaya başlandı.

kanser 3

Doktorlarının çabası ile hayata tutunan genç kadın, böyle bir şeyin başına geleceğini asla düşünmediğini ifade ederek, “Eğer bobin olmasaydı kanser çok daha yaygın olabilirdi ve bu hiç akıllıca olmazdı” diye konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER