Magazzin – En son magazin haberleri

İletişim

Magazzin – Türkiye’nin yeni magazin ve yaşam portalı

ADRES: Gökevler Mahallesi, Sağlık Sokak, Esenyurt / ISTANBUL

TELEFON: 090 539 248 56 02

EPOSTA: [email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief:

Göksel Aydın ([email protected])

Yayın Koordinatörü:

Berk Karaoğlan ([email protected])

Editörler / Editor:

Erkan Dinçsoy ([email protected])
Burcu Ayaydın ([email protected])
Aytekin Ünsal ([email protected])
Fatih Liracı ([email protected])

Magazzin, 2016 yılının Ocak ayında yayın hayatına başladı. Başta magazin kategorisi olmak üzere, Türk internet kullanıcılarına yeni bir ‘yaşam portalı’ hazırlama mottosuyla yola çıkan ‘Magazzin’ ekibi, aynı zamanda ülke gündeminden son gelişmeler ile hayatın her alanında işinize yarayabilecek içerikler ile eğlenceli vakit geçireceğiniz ‘sosyal içerik’lere de yer veriyor.

Magazzin’de okuduğunuz haberleri, sosyal medya hesaplarınızdan arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Magazzin, günde bir doz almayı unutmayın!

[contact-form-7 id=”5″ title=”İletişim formu 1″]

© Copyrigth 2016 magazzin.net’in tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları magazzin.net’e aittir. magazzin.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.magazzin.net’ten yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.magazzin.net’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. magazzin.net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the magazzin.net. However, sometimes the magazzin.net uses third parties to process your information. magazzin.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the magazzin.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the magazzin.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the magazzin.net and its services. When you use magazzin.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the magazzin.net cookies section of our full Privacy Policy.

SON DAKİKA HABERLERİ