Magazzin – En son magazin haberleri

Zuhal Olcay ile Mazlum Çimen birlikte görüntülendi

Mazlum Çimen’le ilgili aşk iddiaları için “Yanımda görmüyorsanız itibar etmeyin” diyen Zuhal Olcay, ünlü baletle Arnavutköy’de görüntülendi. Dört aydır birlikteler Zuhal Olcay ile dört aydır birlikte olduğu ancak aşk iddialarını ısrarla reddettiği Mazlum Çimen ilk kez yan yana görüntülendi. Çimen, kendisi hakkında “Yanımda görmüyorsanız iddialara itibar etmeyin” diyen Olcay’ın Zorlu PSM’deki konserindeydi. Konser sonrası yemek […]

25 Mayıs 2016 - 10:00 'de eklendi
Zuhal Olcay ile Mazlum Çimen birlikte görüntülendi

Mazlum Çimen’le ilgili aşk iddiaları için “Yanımda görmüyorsanız itibar etmeyin” diyen Zuhal Olcay, ünlü baletle Arnavutköy’de görüntülendi.

Dört aydır birlikteler

Zuhal Olcay ile dört aydır birlikte olduğu ancak aşk iddialarını ısrarla reddettiği Mazlum Çimen ilk kez yan yana görüntülendi. Çimen, kendisi hakkında “Yanımda görmüyorsanız iddialara itibar etmeyin” diyen Olcay’ın Zorlu PSM’deki konserindeydi.

Konser sonrası yemek

Ünlü balet, görüntü vermemek için mekana mal kabul bölümünden girip direkt kulise gitti. İkili gecenin sonunda da aynı yoldan Zorlu’yu terk ederek soluğu Mira Balık’ta aldı. Olcay ile Çimen’in basından kaçışı da bu yemekle sonuçlandı.

1464157277636

(Hürriyet)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER