Magazzin – En son magazin haberleri

Zafer Ergin açıkladı; Rıza Baba ölecek mi?

Fenomen dizi ‘Arka Sokaklar’ın usta oyuncusu Zafer Ergin, canlandırdığı karakterin sezon finalinde vurulmasına ilişkin, ‘Rıza Baba ölecek mi?’ sorusunu cevapladı. Posta Gazetesi’nden ‘Mesut Yar’ın, “Rıza Baba doktorlara emanet!” başlıklı yazısı şöyle: “Rıza Baba’ya (Arka Sokaklar / Kanal D) bir kez daha ‘Ölecek misin?’ diye sordum. Yanıt, ‘Kendimizi 10 sezondur Türk hekimlerine emanet ediyoruz. Eh onlar […]

28 Haziran 2016 - 10:46 'de eklendi
Zafer Ergin açıkladı; Rıza Baba ölecek mi?

Fenomen dizi ‘Arka Sokaklar’ın usta oyuncusu Zafer Ergin, canlandırdığı karakterin sezon finalinde vurulmasına ilişkin, ‘Rıza Baba ölecek mi?’ sorusunu cevapladı.

576a59e7cbbf340da0ec6692

Posta Gazetesi’nden ‘Mesut Yar’ın, “Rıza Baba doktorlara emanet!” başlıklı yazısı şöyle:

“Rıza Baba’ya (Arka Sokaklar / Kanal D) bir kez daha ‘Ölecek misin?’ diye sordum. Yanıt, ‘Kendimizi 10 sezondur Türk hekimlerine emanet ediyoruz. Eh onlar da işlerini iyi yapıyorlar’ oldu.

Biz Rıza Baba’yı (Zafer Ergin) yine bizzat kendilerine teslim ettik. İş artık onların yeteneklerine ve Allah’ın takdirine kaldı. Bu durumda herkese sakin olmasını öneriyorum. Öyle gaza gelip de ‘Çoban Komiser’ için yaptığınız gibi gıyabi cenaze merasimi filan yapmayalım dostlar.

Baba o hastaneden sağlam çıkar ben eminim!”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER