Yeni Sevgilisiyle Yakalanan Didem Soydan: Aşkım Sen Gir, Ben Gelirim – Manken Haberleri « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Yeni Sevgilisiyle Yakalanan Didem Soydan: Aşkım Sen Gir, Ben Gelirim – Manken Haberleri

Manken Didem Soydan, Cihangir’de yeni sevgilisiyle görüntülendi. Gazetecilere röportaj verirken sevgilisine “Aşkım sen bekleme gir içeri.“ diye seslendi. – son dakika, haber, haberler

09 Nisan 2017 - 10:34 'de eklendi
Yeni Sevgilisiyle Yakalanan Didem Soydan: Aşkım Sen Gir, Ben Gelirim – Manken Haberleri

Marjinal kimliği ile tanınan manken Didem Soydan Erdi Doğan isimli yeni sevgilisiyle Cihangir’de görüntülendi. Soydan, röportaj verirken sevgilisini beklememesi için uyardı.

“UZUN ZAMANDIR BİRLİKTEYİZ”

Didem Soydan, önceki akşam evinin önünde yeni sevgilisiyle görüntülendi. Fotoğrafçı Erdi Doğan’la evinin kapısında görüntülenen Didem Soydan, “İlk kez görüyorsunuz ama biz uzun zamandır birlikteyiz.” dedi.

DİDEM SOYDAN: AŞKIM SEN BEKLEME

Röportaj sırasında sevgilisi, anahtarla kapının önünde bekliyordu. Didem Soydan, kapıda bekleyen sevgilisine, “Aşkım sen bekleme, içeri gir, ben gelirim.” diye seslendi.

Can Bonomo ile Didem Soydan geçtiğimiz yaz için evlilik planları yaparken, haziran başında ayrılmaya karar vermişti. Didem Soydan’ın bir eğlencede Barcelona’da oynayan Arda Turan’la da yakınlaştığı iddia edilmişti.


Etiketler :
İLGİLİ HABERLER