Magazzin – En son magazin haberleri

Ve Yağmur Ünal kabul etti

Son dönemde dizi yapımcılarından peş peşe teklif alan Yağmur Ünal, annesi Türkan Şoray ve babası Cihan Ünal’a da danışarak sonunda bir projeye “evet” dedi. Annesi Türkan Şoray’ın yönettiği “Uzaklarda Arama” filmiyle oyunculuğa adım atan Yağmur Ünal, şimdi de yeni bir diziye hazırlanıyor. Senaryoyu beğenen ve görüşmelere başlayan Ünal, “Anneme ve babama da danışıp onay aldım. […]

28 Mart 2016 - 13:27 'de eklendi
Ve Yağmur Ünal kabul etti
Son dönemde dizi yapımcılarından peş peşe teklif alan Yağmur Ünal, annesi Türkan Şoray ve babası Cihan Ünal’a da danışarak sonunda bir projeye “evet” dedi.

Annesi Türkan Şoray’ın yönettiği “Uzaklarda Arama” filmiyle oyunculuğa adım atan Yağmur Ünal, şimdi de yeni bir diziye hazırlanıyor.

Senaryoyu beğenen ve görüşmelere başlayan Ünal, “Anneme ve babama da danışıp onay aldım. Proje üçümüzün de içine sindi. Gerçi henüz görüşme aşamasındayız, imzalar atılmadı” dedi.

İki ay önceki doğum günü kutlamasına Mert Öcal’la katılan Yağmur Ünal, bu sürpriz beraberlikle ilgili suskunluğunu da sonunda bozdu:

“Mutluyum ama özel hayatım ve ilişkim hakkında konuşmaktan kaçınıyorum. Çünkü bu tip haberlerin işlerimin önüne geçmesini istemiyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER