Ünlü Oyuncu Yağmur Tanrısevsin’i Menajeri Kürtaj İddiası ile Tehdit Etmiş – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Ünlü Oyuncu Yağmur Tanrısevsin’i Menajeri Kürtaj İddiası ile Tehdit Etmiş – Haberler

Oyuncu Yağmur Tanrısevsin’in menajeri ile başı derde girdi. Tanrısevsin menajerinin kendisini “kürtaj oldu diye haberlerini çıkartırız“ diye tehdit ettiğini söyledi. – son dakika, haber, haberler

05 Nisan 2017 - 19:32 'de eklendi
Ünlü Oyuncu Yağmur Tanrısevsin’i Menajeri Kürtaj İddiası ile Tehdit Etmiş – Haberler

Ünlü oyuncu Yağmur Tanrıversin menajeri Tümay Özokur hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Menajerinin kendisini “kürtaj oldu diye haberlerini çıkartırız” diye tehdit ettiğini ifade etti.

KRİZ SÖZLEŞME NEDENİYLE ÇIKTI

Yağmur Tanrısevsin ile menajer Tümay Özokur arasında sözleşme nedeniyle çıkan kriz mahkemeye taşındı. Taraflar karşılıklı olarak birbirinden davacı oldu.

MENAJER ÜNLÜ OYUNCUDAN MADDİ MANEVİ TAZMİNAT İSTEDİ

Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitimine devam eden Yağmur Tanrısevsin, 2012’de Tümay Özokur oyunculuk ajansıyla sözleşme imzaladı. Ancak sözleşmeyi, bitimine 1.5 yıl kala feshetti. Özokur ise oyuncuya 10 bin TL maddi, 50 bin TL manevi tazminat talebiyle dava açtı. Dilekçede şunlar anlatıldı: “Tanrısevsin, sözleşmeye kadar herhangi bir filmde yer almadı. Özokur, Tanrısevsin’le anne-abla gibi gece gündüz ilgilendi.Saçından ayakkabısına, takısından makyajına kadar ilgilendiği oyuncuya her konuda deneyimlerinden yararlanma fırsatı verdi.” Fesih tarihine kadar 464 bin TL kazanan ünlü oyuncudan % 20 komisyon ücreti olarak 116 bin TL aldığını belirten Özokur, Tanrısevsin’in aranan ünlü bir oyuncu olunca simsarlık ücretini ödememek için sözleşmeyi feshettiğini ileri sürdü.

“KÜRTAJA MARUZ KALDI HABERLERİNİ ÇIKARTIRIZ DİYE TEHDİT ETTİLER”

Özokur’u genç ve tecrübesiz bir oyuncuyu, maksimum fayda sağlanacak ticari bir meta olarak görmekle suçlayan ünlü oyuncu, “Kelepçe niteliğinde bir sözleşme imzalatan Özokur’un, sözleşme baskısıyla kendisini elinde tuttuğunu” iddia etti. Kist nedeniyle geçirdiği ameliyat sonrası narkoz etkisindeyken, ajansın basın danışmanının basına servis edilmek üzere fotoğraf çekmek istediğini, izin vermediğini savunan Tanrısevsin, “Fotoğraf çekimine izin vermezseniz, ‘Yağmur kürtaj oldu haberi çıkartırız'” diye şantaja maruz kaldığını da iddia etti.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER