Ünlü Oyuncu Selim Erdoğan, Uyuşturucudan Gözaltına Alındı – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Ünlü Oyuncu Selim Erdoğan, Uyuşturucudan Gözaltına Alındı – Haberler

Ünlü oyuncu Selim Erdoğan, Muğla’da kiraladığı evinde esrar maddesi ve uyuşturucu madde düzeneği ile yakalandı. Erdoğan gözaltına alındı. – son dakika, haber, haberler

26 Nisan 2017 - 14:15 'de eklendi
Ünlü Oyuncu Selim Erdoğan, Uyuşturucudan Gözaltına Alındı – Haberler

Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Bozburun Mahallesi’nde bir villada uyuşturucu madde imalatı yapıldığı yönündeki ihbar üzerine harekete geçti. İhbar sonucunda ünlü oyuncu Selim Erdoğan gözaltına alındı.

ÜNLÜ OYUNCU SELİM ERDOĞAN GÖZALTINA ALINDI

Villaya baskın yapan jandarma yaptığı aramada uyuşturucu yapmak için düzenek, cam kavanozlar içinde paketlenmiş halde 840 gram esrar maddesi ele geçirdi.
Operasyon kapsamında villada bulunan dizi ve sinema sanatçısı Selim Erdoğan gözaltına alındı. Muğla Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen ünlü oyuncu sorgulanmak üzere Marmaris Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

ÜNLÜ OYUNCUNUN KOMŞUSU: İFTİRA ATILMIŞTIR

Villayı bir süre önce kiraladığı öğrenilen Erdoğan’ın komşusu Mehmet Çalış, ” Selim Erdoğan çok iyi biridir ve herkes burada sever. Üzerine bir iftira atılmıştır. Böyle bir şey olacağına kesinlikle inanmıyorum. Kendisi yeni geldi ve olmadığında bahçesini ben düzenlerim. Öyle uyuşturucu madde ekmek ticaret yapma gibi iddialar yalandır” dedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER