Ünlü Oyuncu Ece Uslu’nun Sapık Hayranına 2 Ay 15 Gün Hapis Cezası Verildi – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Ünlü Oyuncu Ece Uslu’nun Sapık Hayranına 2 Ay 15 Gün Hapis Cezası Verildi – Haberler

Ece Uslu, kendisini dizi setinden evine kadar her yerde takip eden Halil Dağ isimli kişiden şikayetçi oldu. Mahkeme, ünlü oyuncunun sapık hayranına 2 ay 15 gün hapis cezası verdi. – son dakika, haber, haberler

25 Nisan 2017 - 19:59 'de eklendi
Ünlü Oyuncu Ece Uslu’nun Sapık Hayranına 2 Ay 15 Gün Hapis Cezası Verildi – Haberler

Ünlü oyuncu Ece Uslu’nun hayatını kabusa çeviren hayranı, ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma’ suçundan 2 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Halil Dağ isimli kişi, önce Uslu’nun sosyal medyadaki fotoğraflarına tehdit ve hakaret içerikli yorumlar yazmaya başladı. Uslu, bu yorumların yapıldığı hesabı engelledi, daha sonra da sapık hayranı ünlü oyuncuyu sürekli takip etti.

ÜNLÜ OYUNCUYU OTELE KADAR TAKİP ETMİŞ

Dizi çekimleri için Gaziantep’e giden ünlü oyuncu, sevgilisiyle birlikte yerleştiği otelde takip edildiğini fark etti. Otel merdivenlerinde Uslu’nun önünü kesen genç bir adam, “Beni tanımadın mı Ece?” dedi. Olay yerinden uzaklaşan Uslu, tedirginlik yaşamaya başladı.


SAPIK HAYRANI OTELE BİR DEMET GÜL YOLLADI

Aynı akşam ise Uslu’nun sevgilisiyle birlikte kaldığı odaya bir demet gül geldi. Ünlü oyuncu, güllerin otelde konaklayan Halil isminde bir kişiden geldiğini öğrendi. İstanbul’a dönen Uslu, kendisini takip eden bu kişiyi evinin önünde görünce polise başvurdu.


2 AY 15 GÜN HAPİS CEZASI ALDI

Ünlü oyuncunun şikayeti sonrası, Halil Dağ hakkında ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma’ suçu kapsamında dava açıldı. Üç yıla kadar hapsi istenen Dağ, geçtiğimiz günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıktı. Dağ ifadesinde; Ece Uslu ile ‘Zerda’ dizisinde birlikte çalıştıklarını, aralarında duygusal bir yakınlık olduğunu fakat Uslu’nun kendisini affetmediğini ifade etti. Mahkeme, Dağ’a iki ay 15 gün hapis cezası verirken, bu ceza bin 500 lira adli para cezasına çevrildi.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER