Magazzin – En son magazin haberleri

Şarkıcı Tuğba Özerk’e zorla getirme kararı

Çeşme 1. Asliye Ceza Mahkemesi, Tuğba Özerk ile eski nişanlısı Murat Aşık’ın model sevgilisi Gökçen Paprika arasındaki ‘iffetsiz kadın’ kavgasında, duruşmalara katılmayan şarkıcı için ‘zorla getirme’ kararı aldı. Tuğba Özerk’in bir gece kulübünde işadamı Murat Aşık ile yakınlaştığı iddiaları üzerine Aşık’ın sevgilisi model Gökçen Paprika tarafından zehir zemberek açıklamalar yapılmıştı. Paprika, “Tuğba’nın alkolün de etkisiyle […]

20 Mayıs 2016 - 10:27 'de eklendi
Şarkıcı Tuğba Özerk’e zorla getirme kararı

Çeşme 1. Asliye Ceza Mahkemesi, Tuğba Özerk ile eski nişanlısı Murat Aşık’ın model sevgilisi Gökçen Paprika arasındaki ‘iffetsiz kadın’ kavgasında, duruşmalara katılmayan şarkıcı için ‘zorla getirme’ kararı aldı.

Tuğba Özerk’in bir gece kulübünde işadamı Murat Aşık ile yakınlaştığı iddiaları üzerine Aşık’ın sevgilisi model Gökçen Paprika tarafından zehir zemberek açıklamalar yapılmıştı. Paprika, “Tuğba’nın alkolün de etkisiyle bulunduğumuz yere sürekli yaklaşmaya çalışması, insanların dikkatini çekmiş olabilir. Kadın olarak beni de rahatsız eden bir durumdu. magazin kovalayacak kadar düştü. Resmen promosyon için uğraşıyor. Çok leş bir durum bu” demişti.

KONSER MAZERETİNE RET

Sabah Gazetesi’nin haberine göre; ünlü popçu, Gökçen Paprika’nın magazin programlarına da katılarak hakkında asılsız iftiralarda bulunduğunu, kendisini ucuz ve iffetsiz bir kadınmış gibi göstermeye çalıştığını iddia ederek şikayetçi olmuştu. Savcılık, ünlü model hakkında hakaret suçundan dava açmıştı. Tüm bu yaşananlar sırasında birbirlerine telefon mesajıyla hakaret eden ikili için yeni bir dava daha açılmış ve iki taraf da sanık olmuştu.

İkili arasında geçtiğimiz günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davada, Tuğba Özerk’in ikamet adresi olan Çeşme Asliye Ceza Mahkemesi’ne talimat yazılarak, şarkıcının ifadesinin alınması istendi. Çeşme 1. Asliye Ceza Mahkemesi’ne başvuran Tuğba Özerk, belirlenen duruşma gününde Mersin’de engelliler yararına düzenlenecek olan konserde görev aldığı için duruşmaya katılamayacağını beyan etti. Mazereti kabul etmeyen mahkeme, Özerk hakkında ‘zorla getirme’ kararı çıkarttı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER