Magazzin – En son magazin haberleri

THY Pilotlarının gördüğü cisim UFO muydu? Görüntülerle ilk yorum

THY Pilotları iniş yapmadan dakikalar önce kuleye UFO gördüklerini söylemişler ancak radarda böyle bir cisme rastlanılmamıştı. kısa sürede ajanslara da düşen bu gelişme için UFO ve Uzay bilimleri  Araştırmaları Uzmanı Hakan Akdoğan pilotların ikisinin de böyle bir cisim görmelerinin mümkün olmayacağını söyleyerek, “Pilotlar aynı anda gözlem yapıyor. Halüsinatif olması imkansız” dedi. Türk Hava Yolları pilotunun […]

21 Mayıs 2016 - 1:02 'de eklendi
THY Pilotlarının gördüğü cisim UFO muydu? Görüntülerle ilk yorum

THY Pilotları iniş yapmadan dakikalar önce kuleye UFO gördüklerini söylemişler ancak radarda böyle bir cisme rastlanılmamıştı. kısa sürede ajanslara da düşen bu gelişme için UFO ve Uzay bilimleri  Araştırmaları Uzmanı Hakan Akdoğan pilotların ikisinin de böyle bir cisim görmelerinin mümkün olmayacağını söyleyerek, “Pilotlar aynı anda gözlem yapıyor. Halüsinatif olması imkansız” dedi.

Türk Hava Yolları pilotunun “Üzerimizden 2 bin veya 3 bin feetten (600-900 metre) tanımlanamayan bir cisim yeşil ışık saçarak önümüzden kat etti. Muhtemel UFO diye tahmin ediyoruz” sözleri kayıtlara yansıdı.

Türk Hava Yolları’nın dün gece Bodrum’dan gelen bir uçağının pilotları İstanbul Silivri semalarında üstlerinden yeşil ışık saçarak bilinmeyen bir cisim geçtiğini bildirdi.Olaya ilişkin pilot kule görevlisine durumu rapor etti.Pilotun konuşması ses kayıtlarına yansıdı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER