Magazzin – En son magazin haberleri

Tayfun Talipoğlu’nun Kalp Krizinden Öldüğü Kesinleşti – Haberler

21 Mart’ta evinde fenalaşarak yaşamını yitiren 55 yaşındaki usta gazeteci Talip Talipoğlu’nun yapılan otopside kalp krizinden yaşamını yitirdiği kesinleşti. – son dakika, haber, haberler

20 Nisan 2017 - 16:05 'de eklendi
Tayfun Talipoğlu’nun Kalp Krizinden Öldüğü Kesinleşti – Haberler

İzmir’in Konak İlçesi’ndeki evinde fenalaşıp hayatını kaybeden usta gazeteci Talip Talipoğlu’nun, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla yapılan detaylı otopsinin sonucu belli oldu. Buna göre kanında herhangi yabancı bir maddeye rastlanmayan Talipoğlu’nun, kalp krizinden hayatını kaybettiği kesinleşti.

GÖZYAŞLARI ARASINDA TOPRAĞA VERİLMİŞTİ

Konak İlçesi Göztepe Mahallesi 76 Sokak’taki evinde geçen 21 Mart’ta fenalaşan gazeteci ve televizyon programı yapımcısı Tayfun Talipoğlu, hayatını kaybetti. Önce İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Talipoğlu’nun cansız bedeni, daha sonra otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Burada yapılan otopside, Talipoğlu’nun vücudundan doku ve kan örnekleri alındı. Kars’ta dünyaya gelen ve meslek hayatında birçok başarıya imza atan Tayfun Talipoğlu, Ankara’daki Kocatepe Camisi’nde düzenlenen cenaze töreni sonrası gözyaşları arasında Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verildi.

KALP KRİZİ NETLİK KAZANDI

Daha önce 2 kez kalp krizi geçiren ve stent takılan Talipoğlu’nun, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için yapılan detaylı otopsinin sonucu çıktı. Buna göre, kanında herhangi yabancı bir maddeye rastlanmayan Talipoğlu’nun, kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER