Magazzin – En son magazin haberleri

Tatlı İntikam 2.Bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D’nin yeni dizisi Tatlı İntikam 2.Bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D’nin yeni dizisi Tatlı İntikam, oldukça keyifli başladı. Geçtiğimiz cumartesi ilk bölümüyle ekranlara gelen Tatlı İntikam dizisi izleyici tarafından sevildi. Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın paylaştıkları dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Barış Erçetin oturuyor. İlk bölümde neler yaşandı? Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin,  nihayet […]

28 Mart 2016 - 22:19 'de eklendi
Tatlı İntikam 2.Bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D’nin yeni dizisi Tatlı İntikam 2.Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kanal D’nin yeni dizisi Tatlı İntikam, oldukça keyifli başladı. Geçtiğimiz cumartesi ilk bölümüyle ekranlara gelen Tatlı İntikam dizisi izleyici tarafından sevildi.

Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın paylaştıkları dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Barış Erçetin oturuyor.

tatliintikamm

İlk bölümde neler yaşandı?

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin,  nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar.

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir.

Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar.

Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER