Magazzin – En son magazin haberleri

Tarkan’ın eski sevgilisi konuştu

Yıllar önce onu ‘Tarkan’ın avukat aşkı olarak tanıdık. O dönem evlenecekleri kesin gözüyle bakın çift 7 yıllık aşklarını bir restoranda veda yemeğiyle sonlandırmıştı. Basın mensuplarına açıklama yaparken ise Öztürk, gözyaşlarını tutamamıştı. Aradan yıllar geçti ve Tarkan, Pınar Dilek’le evlendi. Gözler bu kez Megastar’ın eski aşkına çevrildi. Peki Bilge Öztürk, bu evlilik üzerine ne yorum yaptı? […]

21 Mayıs 2016 - 12:00 'de eklendi
Tarkan’ın eski sevgilisi konuştu

Yıllar önce onu ‘Tarkan’ın avukat aşkı olarak tanıdık. O dönem evlenecekleri kesin gözüyle bakın çift 7 yıllık aşklarını bir restoranda veda yemeğiyle sonlandırmıştı. Basın mensuplarına açıklama yaparken ise Öztürk, gözyaşlarını tutamamıştı. Aradan yıllar geçti ve Tarkan, Pınar Dilek’le evlendi. Gözler bu kez Megastar’ın eski aşkına çevrildi. Peki Bilge Öztürk, bu evlilik üzerine ne yorum yaptı?

Size Tarkan sormazsam gazetecilik hatası yaparım diye düşünüyorum. Hakkında hiç konuşmadınız değil mi?
-Hiç konuşmadım ama yine sanki konuşmuşum gibi haberler çıktı. Zaten 8 yıl önce herkes kendi yolunu seçmiş ve kendi yolunda epeyce mesafe kat etmiş iken ve başka kimselerle hayatlarını kurmuşken hâlâ diğeri hakkında soru sormak ve yorum beklemek de pek uygun gelmiyor.
6779ad8ced1af65ab98326722f39def3_640x320
Ama ben yine de soracağım Tarkan’ın evliliği hakkında ne düşünüyorsunuz diye…
-Evlilik kararırını alan herkese saygı duymak gerekir. Sorgulamak da ben dahil kimseye düşmez. Kendisine mutluluklar diliyorum.
Siz de özel hayatınızda mutluluğu yakaladınız… Kaç yıl oldu, nasıl bir birlikteliğiniz var? O da kitesurf eğitmeni mi?

-1,5 yıldır Süleyman’la birlikteyiz. En büyük tutkumuz olan kiteboard sporunu paylaşıyoruz. Kiteboard’un ilk zamanlarından beri Türkiye’de bunun eğitmenliğini yapıyor. Aslen elektrik mühendisi ve inşaat projeleri üzerinde uzman.

Hayatı nasıl paylaşıyorsunuz?

-Kiteboard yapıyoruz, yarışlara hazırlanıyoruz, seyahat ediyoruz, zorluklara karşı birlikte mücadele ediyoruz, seviyoruz, kısacası yaşıyoruz.

Evlenmeyi düşünüyor musunuz?
-Bu konuda bir şey düşünmek gerekmiyor bence. Zaten zamanı gelince kendiliğinden olur.
Kaynak: Hürriyet
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER