Magazzin – En son magazin haberleri

Tarkan düğün sonrası ilk kez kamera karşısında: Eşi hamile olduğu için mi evlendi?

Ünlü Sanatçı Tarkan sürpriz bir şekilde evlenmiş, bu evlilik magazin medyasının manşetlerini bir hafta meşgul etmişti. Tarkan düğün sonrası ilk kez konuştu ve eşi Pınar Dilek‘in hamile olduğu bu nedenle evlendiği dedikodularına cevap verdi. Uçankuş TV’nin sorularını yanıtlayan Tarkan, evliliğiniz şok etkisi yarattı denmesi üzerine “Benim mutluluğa hakkım yok mu ben evlenemez miyim?” dedi. HAMİLE OLDUĞU […]

19 Mayıs 2016 - 23:25 'de eklendi
Tarkan düğün sonrası ilk kez kamera karşısında: Eşi hamile olduğu için mi evlendi?


Ünlü Sanatçı Tarkan sürpriz bir şekilde evlenmiş, bu evlilik magazin medyasının manşetlerini bir hafta meşgul etmişti. Tarkan düğün sonrası ilk kez konuştu ve eşi Pınar Dilek‘in hamile olduğu bu nedenle evlendiği dedikodularına cevap verdi.

Uçankuş TV’nin sorularını yanıtlayan Tarkan, evliliğiniz şok etkisi yarattı denmesi üzerine “Benim mutluluğa hakkım yok mu ben evlenemez miyim?” dedi.

HAMİLE OLDUĞU İÇİN Mİ EVLENDİ?

Tarkan’ın eşi Pınar Dilek‘in hamile olduğu ve Tarkan’ın bu nedenle evlenmek zorunda kaldığı iddialarına da net cevap veren ünlü sanatçı, “Bunlar tamamen dedikodu. Böyle bir şey yok ama tabi ki çocuk istiyorum” ifadelerini kullandı.

ÇOCUK İSTİYORUM

Çocuk istiyor musunuz, kız mı erkek mi sorusuna da cevap veren Tarkan, “Çocuk tabi ki istiyorum. Erkek veya kız çok klişe olacak ama yeter ki sağlıklı olsun” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER