Magazzin – En son magazin haberleri

Tarkan, ameliyat olan eşinin yanından ayrılmadı

Tarkan’ın eşi Pınar Dilek burnundan geçirdiği operasyon için hastaneye yatınca Tarkan başucuna yatak koyup 2 gece boyunca bir an olsun eşinin yanından ayrılmadı.

17 Temmuz 2016 - 16:03 'de eklendi
Tarkan, ameliyat olan eşinin yanından ayrılmadı

Takvim’den Aydın Hamza’nın haberine göre önceki güne yeni şarkısı ‘Cuppa’ ile damgasını vuran Tarkan’ın, parçanın görücüye çıktığı anlarda hastanede olduğu ortaya çıktı. Megastar’ın Mayıs ayında dünyaevine girdiği Pınar Dilek, Çarşamba günü burnundan operasyon geçirdi. Burnundaki eti aldıran Dilek’e estetik müdahale de yapıldı. Ünlü sanatçı, eşini hastanede bir an olsun yalnız bırakmadı.

EŞİNİN YANINDAKİ YATAKTA YATTI

Tarkan için 3. kattaki estetik bölümünde yatan eşinin odasına ayrı bir yatak daha konuldu. Megastar, 2 gece boyunca Pınar Dilek’in yanındaki bu yatakta yattı. Özel koruma ise odanın kapısında iki gün boyunca nöbet tuttu.

ABD’YE GİDİYORLAR

Eşinin ameliyat haberinin duyulmasını istemeyen Tarkan, hastaneye Dilek Pınar’ı başka bir isimle kayıt yaptırdı. Megastar, dün hastanede taburcu işlemlerini yaptırırken görüntülendi. Megastar’a Çaba Derneği Başkanı Özlem Cankurtaran eşlik etti. Bu arada ünlü çiftin, Pınar Dilek iyileşir iyileşmez ABD’ye gideceği öğrenildi. Bir süre eşiyleMiami’de kalacak olan Megastar, burada kısa bir süre enerji depoladıktan sonra yeni albüm öncesi Türkiye’ye dönecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER