Survivor’da Küfür Skandalı! Sabriye’yi Dudakları Ele Verdi – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Survivor’da Küfür Skandalı! Sabriye’yi Dudakları Ele Verdi – Haberler

Tartışmanın eksik olmadığı ünlüler adasında Sabriye ile Serhat arasında patlak veren kavgada sansürlenen küfürüne ne olduğu ortaya çıktı. Sabriye, Serhat’a “p.şt“ demiş. – son dakika, haber, haberler

05 Nisan 2017 - 7:49 'de eklendi
Survivor’da Küfür Skandalı! Sabriye’yi Dudakları Ele Verdi – Haberler

Survivor adasında ada konseyinden sonra Serhat ile Adem kavga görüntüleri ile şoke ettiler. Serhat yalancısın diyerek Adem’in üstüne gitti. O anlarda Adem’i tutan Sabriye, Serhat’ın “Sen de git yalakalık yapma” sözünü duyunca çileden çıktı.

“BEN KİME YALAKALIK YAPIYORMUŞUM?”

Kolayca tahrik olan Sabriye için bu sözler yeterliydi. “Ben kime yalakalık yapıyormuşum” diyerek Serhat’ın üstüne yürüdü. Burnunun dibine kadar girerek “şiddet eğilimi’ gösteren Sabriye Şengül’e Serhat “Sen git ben bayanla tartışmıyorum” karşılığını verdi.

SERHAT AKIN ÇİLEDEN ÇIKTI

Sabriye ile Serhat’ın kavgasının devamında küfürler havada uçuşmaya başladı. Sansürlenerek verilen kavganın devamında Sabriye öyle bir şey ifade etti ki “Ben bayanla kavga etmem” diyen Serhat Akın çileden çıktı.

SABRİYE, SERHAT’A “P.ŞT” DEDİ

İzleyicinin merakı da Sabriye’nin Serhat’a o anlarda ne dediği oldu. Kavga görünteleri tekrar tekrar izlendiğinde Sabriye’nin Serhat’a “P.şt” dediği ortaya çıktı.

Serhat Akın’ı delirten bu küfür sonrası Survivor’da ipler tamamen koptu.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER