Survivor’da Anıl’ın Mağaraya Yerleştiğini Öğrenen Acun Şaşkınlığını Gizleyemedi – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Survivor’da Anıl’ın Mağaraya Yerleştiğini Öğrenen Acun Şaşkınlığını Gizleyemedi – Haberler

Survivor 2017 gönüller takımında yarışan Anıl, yağmurdan ve doğanın acımasız şartlarından korunmak için mağaraya yerleşti. Anıl’ın mağaraya yerleştiğini öğrenen Acun şaşkınlığını gizleyemedi. – son dakika, haber, haberler

05 Nisan 2017 - 6:50 'de eklendi
Survivor’da Anıl’ın Mağaraya Yerleştiğini Öğrenen Acun Şaşkınlığını Gizleyemedi – Haberler

Survivor 2017’de gönüller takımında yarışan Anıl, yarışma tarihi boyunca kimsenin aklına gelmeyeni yaptı, mağarada yaşamaya başladı. Anıl’ın zorlu Survivor koşullarından korunmak için mağarada yaşamaya başladığını duyan Acun, şaşkınlığını gizleyemedi.

KİMSENİN AKLINA GELMEYENİ YAPTI

Survior’un zorlu doğa koşulları yarışmayı takip edenlerin malumu. Bu zorlu doğa koşullarından korunmak isteyen gönüllüler takımından Anıl’ın aklına gelen çözüm ise daha önce kimsenin aklına gelmedi.

ACUN’UN ŞAŞKINLIĞI GÖZLERİNDEN OKUNDU

Yağmurdan korunmak isteyen Anıl, adada bulduğu bir mağaranın içerisini düzenleyip, orada yaşamaya başladı. Eleme konseyinde Anıl’ın mağarada yaşamaya başladığını öğrenen Acun’un ise şaşkınlığı gözlerinden okundu.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER