Magazzin – En son magazin haberleri

Süreyya Yalçın nikah masasına oturdu

Üçüncü kez nikah masasına oturan Süreyya Yalçın, Ozan Baran ile dünya evine girdi. Süreyya Yalçın ile Antakyalı iş adamı Ozan Baran, Esma Sultan Yalısı’nda yaklaşık 300 davetlinin katıldığı düğünle evlendi. Çiftin nikah şahitleri, Deniz Ketenci, Orhan Gencebay, Kenan Erçetingöz, Sinem Yıldırım, Duygu Yüce, Tufan Bağcı, Pınar Bakır, Kemal Başbuğ, Aldo Elek ve Mehmet Beyazıt oldu. […]

28 Mart 2016 - 13:11 'de eklendi
Süreyya Yalçın nikah masasına oturdu

Üçüncü kez nikah masasına oturan Süreyya Yalçın, Ozan Baran ile dünya evine girdi.

Süreyya Yalçın ile Antakyalı iş adamı Ozan Baran, Esma Sultan Yalısı’nda yaklaşık 300 davetlinin katıldığı düğünle evlendi.

Çiftin nikah şahitleri, Deniz Ketenci, Orhan Gencebay, Kenan Erçetingöz, Sinem Yıldırım, Duygu Yüce, Tufan Bağcı, Pınar Bakır, Kemal Başbuğ, Aldo Elek ve Mehmet Beyazıt oldu.

Evlenme cüzdanını Gencebay, Yalçın’a teslim etti.
Yaklaşık 20 günde tek provayla hazırlanan ve 100 metrelik Fransız güpüründen yapılan gelinliğin duvağı da 10 metrelik swarovski taşlı pırıltılardan oluştu.

Canlı çiçeklerin süslediği düğün salonu beyaz halıyla kaplandı. Nikah şekerleri, kuş tüyünden yapılan dev beyaz kuğu heykelleri gibi tüm detayların tamamen el yapımı olduğu öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER