Magazzin – En son magazin haberleri

Süet kumaş modası

ALICE Magazzin için yazıyor Her sezon bir renk, bir parça, bir aksesuar moda olur da bir kumaş moda olmaz mı? Bu sonbahar ve kışa süet kumaş damgasını vurdu diyebiliriz. İstisnasız her markada karşınıza bir süet parça çıkabilir. Dokusu sebebiyle benim de favori kumaşlarımdan olduğu için bu sezon öne çıkışı beni de çok memnun etti. Şimdi gelelim kombin […]

28 Mart 2016 - 21:06 'de eklendi
Süet kumaş modası

ALICE Magazzin için yazıyor

Her sezon bir renk, bir parça, bir aksesuar moda olur da bir kumaş moda olmaz mı? Bu sonbahar ve kışa süet kumaş damgasını vurdu diyebiliriz. İstisnasız her markada karşınıza bir süet parça çıkabilir.

Dokusu sebebiyle benim de favori kumaşlarımdan olduğu için bu sezon öne çıkışı beni de çok memnun etti. Şimdi gelelim kombin önerilerine. Tek bir parça süet detay kullanarak modayı takip edebilirsiniz.

süet-deri-modası

Ben süeti çok sevdim, tek parça yetmez diyenlerdesiniz yalnız olmadığınızı görebilirsiniz;

Soğuktan korunurken süetle şık olmak da çok kolay. Kendi başına star bir parça olan süeti jeanlerle ya da elbiselerinizin üzerine giyerek stilinizi tamamlayabilirsiniz.

süet-deriler

Bu kış moda açısından gerçekten çok verimli geçiyor. Özellikle sokak modasını takip etmek artık hiç de o kadar zor değil. Başka stil önerileriyle görüşmek üzere.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER