Sosyal Medyada Ünlenen Kadın Polis Uyuşturucu Ticaretinden Gözaltına Alındı – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Sosyal Medyada Ünlenen Kadın Polis Uyuşturucu Ticaretinden Gözaltına Alındı – Haberler

Cesur paylaşımlarıyla sosyal medyada takipçi kazanan İngiliz kadın polis, meslektaşıyla birlikte uyuşturucu ticareti yaptıkları gerekçesiyle görevinden ihraç edilerek gözaltına alındı. – son dakika, haber, haberler

05 Nisan 2017 - 19:17 'de eklendi
Sosyal Medyada Ünlenen Kadın Polis Uyuşturucu Ticaretinden Gözaltına Alındı – Haberler

İngiltere’de görev yapan, selfie fotoğraflarıyla internette ünlenen kadın memuru Kerry Reeve ve meslektaşı Adam Jackson, ahlak bürosunun baskınıyla evlerinde gözaltına alındı. Polisin dikkatli takibi, iki polisin A sınıfı uyuşturucu ticareti yaptığını ortaya çıkardı.

GENİŞ ÇAPLI İNCELEME BAŞLATILDI

İki polis memuru da görevlerinden ihraç edildi ve Uluslarası Polis Suçları Komisyonu tarafından tüm polisleri kapsayan geniş çaplı bir inceleme başlatıldı.

PAYLAŞIMLARIYLA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Gözaltına alınan polislerden Kerry Reeve, gösterilerde, futbol maçlarında ve diğer toplu alanlarda görev alan çevik kuvvet görevlisiydi. Kerry Reeve’in cesur paylaşımları onu kısa sürede meşhur etmişti. Gece görevinde yaptığı bir paylaşımında, “Gece devriyesindeyim. Hayır, stritpizci değilim!” yorumunu yapmıştı.

İşte gözaltına alınan polislerin paylaştığı fotoğraflardan birkaçı;

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER