Şırnak’ta Şehit Düşen Yüzbaşı, Oyuncu Onur Özaydın’ın Komutanı Çıktı – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Şırnak’ta Şehit Düşen Yüzbaşı, Oyuncu Onur Özaydın’ın Komutanı Çıktı – Haberler

Oyuncu Onur Özaydın, askerlik yaptığı dönemde komutanı olan Yüzbaşı Nuri Şener’in helikopter kazasında şehit düştüğünü öğrenince duygusal bir mesaj paylaştı. – son dakika, haber, haberler

01 Haziran 2017 - 22:18 'de eklendi
Şırnak’ta Şehit Düşen Yüzbaşı, Oyuncu Onur Özaydın’ın Komutanı Çıktı – Haberler

Şırnak’ın Uludere ilçesine bağlı Şenoba beldesinden havalandıktan kısa süre sonra yüksek gerilim hattına takılarak düşen ve 13 askerin şehit olduğu helikopter kazası tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Oyuncu Onur Özaydın da vatani görevini yaparken komutanı olan Yüzbaşı Nuri Şener’in helikopter kazasında şehit olduğunu öğrenince, sosyal medya hesabında duygusal paylaşımda bulundu.

Onur Özaydın’ın, İnstagram hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

“Bu adam benim komutanım. Dün Şırnak’ta düşen helikopterde bulunan komutanım.
Acemi birliğinde tüm bölüğün sevgilisi komutanım. Dört barfiks çekenin çarşıya çıkabileceği bir gün, ‘Hadi Onur senden ümitliyim’ diye gülerek motive eden komutanım. Arkadaşımla sınırda gece nöbetindeyken, askeri arabadan inip ‘Onur, bir ihtiyacınız var mı? Suyunuz falan var mı?’ diye soran komutanım.


“TANIMAKTAN GURUR DUYDUĞUM KOMUTANIM”

Askerlik sonrası her telefon konuşmamızda ‘Onur, napıyosun yaa?’ diye enerjisiyle yüzümü güldüren komutanım. Yaşımız aynı olsa da, benden çok daha büyük olduğunu hissettiğim komutanım. Rütbesinden önce, kalbine saygı gösterilen komutanım. Tanımaktan gurur duyduğum komutanım.


‘Mustafa Kemal böyle biriydi herhalde’ diye sık sık düşünmeme sebep olan komutanım.

Nuri Teğmen. Şehit Yüzbaşı Nuri Şener.”

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER