Magazzin – En son magazin haberleri

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun davetiyesi

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu evlilik için gün sayıyor. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun düğün davetiyesi ortaya çıktı. Yaklaşık 1,5 yıldır birlikte olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, 14 Mayıs 2016 gecesi, Ayvalık Cunda Adası’nda dünyaevine girecek. Çiftin davetiyesi ise ortaya çıktı ve sosyal medyada büyük beğeni topladı. Üzerinde çiçek desenlerinin yer aldığı davetiyede, “14 […]

14 Nisan 2016 - 23:57 'de eklendi
Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun davetiyesi

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu evlilik için gün sayıyor. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun düğün davetiyesi ortaya çıktı.

Yaklaşık 1,5 yıldır birlikte olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, 14 Mayıs 2016 gecesi, Ayvalık Cunda Adası’nda dünyaevine girecek. Çiftin davetiyesi ise ortaya çıktı ve sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Üzerinde çiçek desenlerinin yer aldığı davetiyede, “14 Mayıs Cumartesi gününüzü bize ayırmayı unutmayın. Sinem & Kenan” ifadeleri yer alıyor.

sinem-kobal-davetiye

800 BİN LİRALIK DÜĞÜN

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun muhteşem düğünü tam iki gün sürecek Düğün için otele 800 bin lira ödendiği daha önce magazin gündeminden düşmemişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER