Magazzin – En son magazin haberleri

Sibel Can’ın yeni albümü YouTube’a sızdırıldı

Sibel Can’a büyük şok… Sibel Can’ın yeni albümü “Arabesque” tanıtımından günler öncesinden YouTube’a sızdırıldı. Ünlü sanatçı Sibel Can’ın 29 Nisan’da tanıtımını yapacağı yeni albümü “Arabesque” tanıtımdan önce YouTube’a sızdırıldı. Büyük bir şok yaşayan Sibel Can, yaklaşık iki saat boyunca, YouTube üzerinden yayınlanan albümünü, avukatlarının devreye girmesiyle yayından kaldırttı. Sibel Can’ın yeni şarkılarının kimler tarafından ve […]

18 Nisan 2016 - 0:16 'de eklendi
Sibel Can’ın yeni albümü YouTube’a sızdırıldı

Sibel Can’a büyük şok… Sibel Can’ın yeni albümü “Arabesque” tanıtımından günler öncesinden YouTube’a sızdırıldı.

Ünlü sanatçı Sibel Can’ın 29 Nisan’da tanıtımını yapacağı yeni albümü “Arabesque” tanıtımdan önce YouTube’a sızdırıldı. Büyük bir şok yaşayan Sibel Can, yaklaşık iki saat boyunca, YouTube üzerinden yayınlanan albümünü, avukatlarının devreye girmesiyle yayından kaldırttı.

Sibel Can’ın yeni şarkılarının kimler tarafından ve nasıl YouTube’da yayınlandığı henüz netlik kazanmazken, bir açıklama yapan Sibel Can, emeklerinin heba edilmeye çalışılmasına çok üzüldüğünü ifade ederek, “Sanatın ve sanatçının emeklerine saygılı olma konusunda tüm dinleyicilerimin hassasiyet göstermesini rica ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER