Magazzin – En son magazin haberleri

Şevket Çoruh’un ‘Binali Yıldırım’ paylaşımı güne damgasını vurdu

Arka Sokaklar dizisinin Mesut komiseri Şevket Çoruh’un Twitter’dan yaptığı Binali Yıldırım paylaşımı, sosyal medyanın gündemine oturdu. Çoruh, Yıldırım’ın geçtiğimiz yıllarda yaptığı Boğaziçi Üniversitesi açıklamasına gönderme yaptı. Dün Türkiye gündeminin bir numaralı konusu olan AKP’nin olağanüstü kongresi için ünlülerden de yorumlar geldi. Arka Sokaklar dizisinde Mesut Komiser karakterini canlandıran Şevket Çoruh’un Binali Yıldırım tweeti en çok […]

23 Mayıs 2016 - 10:56 'de eklendi
Şevket Çoruh’un ‘Binali Yıldırım’ paylaşımı güne damgasını vurdu

Arka Sokaklar dizisinin Mesut komiseri Şevket Çoruh’un Twitter’dan yaptığı Binali Yıldırım paylaşımı, sosyal medyanın gündemine oturdu. Çoruh, Yıldırım’ın geçtiğimiz yıllarda yaptığı Boğaziçi Üniversitesi açıklamasına gönderme yaptı.

Dün Türkiye gündeminin bir numaralı konusu olan AKP’nin olağanüstü kongresi için ünlülerden de yorumlar geldi. Arka Sokaklar dizisinde Mesut Komiser karakterini canlandıran Şevket Çoruh’un Binali Yıldırım tweeti en çok konuşulanlar arasına girdi.

BARIŞ ARDUÇ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU… ANLATIRKEN KAHROLDU

Yıldırım’ın İstanbul Teknik Üniversitesi’nin İzmir Balosu’nda Boğaziçi Üniversitesi ile İTÜ hakkında söylediği sözleri hatırlatan Çoruh, “Binali Bienali yapılsın Boğaziçi’nde kızlı erkekli” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

14

Üniversite sınavına girip çıktıktan sonra tercihler konusunda arada kaldığını belirten Yıldırım, “Ya Boğaziçi Üniversitesi’ne ya da İstanbul Teknik Üniversitesi’ne girecektim. Önce Boğaziçi Üniversitesi’ni ziyaret ettim. Bir baktım farklı bir dünya. Değişik binalar, surlarla çevrilmiş alan. Sonra bahçesinde gençler kızlı, erkekli oturuyor. Ben çok şaşırdım. Burada yoldan çıkarım dedim. Ondan sonra teknik üniversiteyi seçtim” demişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER