Magazzin – En son magazin haberleri

Ünlü oyuncudan anlamlı hareket

Ekranların yakışıklı ismi Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar ile kimsesiz çocuklara 1 kamyon hediye gönderdi. Geçtiğimiz günlerde oğulları Emir’i kucaklarına alan Neslişah Alkoçlar-Engin Altan Düzyatan çiftinin evi, bebek hediyeleriyle dolup taştı. Alkoçlar’ın geçen ay düzenlediği baby shower davetinde gelenlerin yanı sıra devamında firmaların gönderdiği hediyeler, neredeyse 1 kamyonu dolduracak sayıya ve hacme ulaştı. Bu […]

28 Mart 2016 - 12:59 'de eklendi
Ünlü oyuncudan anlamlı hareket

Ekranların yakışıklı ismi Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar ile kimsesiz çocuklara 1 kamyon hediye gönderdi.

Geçtiğimiz günlerde oğulları Emir’i kucaklarına alan Neslişah Alkoçlar-Engin Altan Düzyatan çiftinin evi, bebek hediyeleriyle dolup taştı.

Alkoçlar’ın geçen ay düzenlediği baby shower davetinde gelenlerin yanı sıra devamında firmaların gönderdiği hediyeler, neredeyse 1 kamyonu dolduracak sayıya ve hacme ulaştı. Bu duruma bir çözüm bulmak isteyen çift, hediyeleri kimsesiz çocuklara bağışlama kararı aldı.

Bağışlara devam edecek

Paketlerde çok sayıda çocuğun 1 yaşına kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sayıda eşya olduğu öğrenildi.

Biberondan bebek bezine, hazır mamadan tuluma, monttan oyuncağa yüzlerce parça, kimsesiz çocuklara iletilmek üzere büyük kolilere konuldu.

Bu ürünleri ilk etapta Beykoz’daki Yetiştirme Yurdu’na gönderten Alkoçlar, hediye geldikçe diğer yurtlara bağışa devam edecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER