Magazzin – En son magazin haberleri

Serhat Ulueren Aziz Yıldırım için ağır konuştu

Türkiye’de futbol gündemi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın açıklamalarıyla değişti. Yıldırım’ın hedefindeki Serhat Ulueren çok sert yanıt verdi. Telegol programının sunucusu Serhat Ulueren, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın sert sözlerinden sonra açtı ağzını yumdu gözünü. Yıldırım’a çok ama çok sert yanıtlar veren Serhat Ulueren, “Yüreğin yetiyorsa çık karşıma, teke tek konuşalım” ifadelerini kullandı. “Ne kadar paralelci varsa […]

18 Nisan 2016 - 23:56 'de eklendi
Serhat Ulueren Aziz Yıldırım için ağır konuştu

Türkiye’de futbol gündemi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın açıklamalarıyla değişti. Yıldırım’ın hedefindeki Serhat Ulueren çok sert yanıt verdi.

Telegol programının sunucusu Serhat Ulueren, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın sert sözlerinden sonra açtı ağzını yumdu gözünü. Yıldırım’a çok ama çok sert yanıtlar veren Serhat Ulueren, “Yüreğin yetiyorsa çık karşıma, teke tek konuşalım” ifadelerini kullandı.

“Ne kadar paralelci varsa Allah bildiği gibi yapsın. Aziz Yıldırım iddialarını ispat edemezse dünyanın en büyük yalancısıdır” diye konuşan Ulueren, “Birazcık cesaretin varsa çık karşıma” dedi. Aziz Yıldırım için ‘diktatör’ benzetmesi de yapan Ulueren, “Fenerbahçe nasıl büyük kulüp? Bana alt yapıdan Türk futboluna kazandırdığı bir futbolcu söyleyin” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER