Serdar Ortaç, Atatürk’ü de Erdoğan’ı da Seviyorum Lafından Sonra Radikal Kararlar Aldı – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Serdar Ortaç, Atatürk’ü de Erdoğan’ı da Seviyorum Lafından Sonra Radikal Kararlar Aldı – Haberler

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, “hem Atatürk’ü hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok seviyorum“ açıklamasından sonra eleştirilince, bir daha siyasetle ilgili konuşmama kararı aldı. – son dakika, haber, haberler

24 Nisan 2017 - 13:43 'de eklendi
Serdar Ortaç, Atatürk’ü de Erdoğan’ı da Seviyorum Lafından Sonra Radikal Kararlar Aldı – Haberler

Pop müziğinin sevilen ismi Serdar Ortaç, anayasa değişiklik referandumunun ardından ‘Evet’ çıkamasına sevindiğini, C.Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da Mustafa Kemal Atatürk’ü de çok sevdiğini ifade etti. Ancak bu sözlerinden sonra eleştirilince Ortaç, “Bana artık siyaset sormayın, siyaset konuşmayacağım” diyerek radikal bir karar aldı.

“BANA NE ZAMAN ÇOCUK YAPACAKSINIZ DİYE SORUN”

Serdar Ortaç aldığı eleştiri sonrası, “Bana artık siyaset sormayın her gün çocuk ne zaman diye sorun razıyım” diyerek Instagram’dan video çekti.


Serdar Ortaç’ın videoda ifade ettiği o sözler:

Ben birleştirici olmak istemiştim, demek ki beceremedim. Bundan sonra hiç konuşmuyorum. Artık bana lütfen rica ediyorum siyaset ve politika sormayın. Hergün “ne zaman çocuk yapacaksın” diye sorun ona razıyım ama lütfen siyaset sormayın. Çünkü ben artık konuşmuyorum.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER