Magazzin – En son magazin haberleri

Semih Erden, Moni Petkovic ile yakalandı ortalık karıştı

Darüşşafaka ve milli takımın yıldız basketbolcusu Semih Erden başına iş açtı. Semih Erden’in sevgilisi Nilah Erköseoğlu, Semih Erden’i evinde yabancı bir modelle basınca ortalık toz duman oldu. İddialara göre yaklaşık bir haftadır, 5 aylık sevgilisi ressam Nilay Erköseoğlu’na “Annem bende” ve “Kamptayım” gibi bahaneler öne süren Semih Erden, görüşmekten kaçıyordu. Semih son olarak, “Hastayım” deyince […]

15 Nisan 2016 - 0:02 'de eklendi
Semih Erden, Moni Petkovic ile yakalandı ortalık karıştı

Darüşşafaka ve milli takımın yıldız basketbolcusu Semih Erden başına iş açtı. Semih Erden’in sevgilisi Nilah Erköseoğlu, Semih Erden’i evinde yabancı bir modelle basınca ortalık toz duman oldu.

İddialara göre yaklaşık bir haftadır, 5 aylık sevgilisi ressam Nilay Erköseoğlu’na “Annem bende” ve “Kamptayım” gibi bahaneler öne süren Semih Erden, görüşmekten kaçıyordu. Semih son olarak, “Hastayım” deyince ortalık karıştı.

Semih Erden’in evine giden sevgilisi, kapıyı Bosna Hersekli model Moni Petkovic açınca ortalığı birbirine kattı. Erköseoğlu, genç modele kim olduğunu sordu ve “Semih’in sevgilisiyim” yanıtını aldı. Karşı taraftan da aynı yanıt gelince ev karıştı.

Gerçeğin ortaya çıkmasıyla genç ressam evi dağıtıp, oradan ayrıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER