“Savaşçı” Dizisinin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

“Savaşçı” Dizisinin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı – Haberler

Bir özel harekat timinin hikayesini ele alan “Savaşçı“ dizisinin 1. bölümünün 2. tanıtım filmi yayınlandı. Dizi tanıtımlarıyla aksiyon dolu bir dizi olacağının mesajını verdi. – son dakika, haber, haberler

06 Nisan 2017 - 22:47 'de eklendi
“Savaşçı” Dizisinin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı – Haberler

Fox kanalının merakla beklenen dizisi “Savaşçı” pazar akşamı izleyiciyle buluşacak.

Yeni dizinin 1. bölümünün 2. tanıtım filmi yayınlandı. Aksiyon dolu dizi yeni tanıtım filmiyle bekleyenlerini daha da heyecanlandırdı.

SAVAŞÇI’NIN KONUSU

“Savaşçı”, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesini ele alacak.

Hikaye, bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlıyor. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır.

Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar. Çünkü onlar için, “söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”

SAVAŞÇI’NIN OYUNCU KADROSU

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı”, 9 Nisan Pazar FOX’ta!

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER