Magazzin – En son magazin haberleri

Şarkıcı Sıla’yı kızdıran soru: Saçma sapan bir şey, çirkinleşmek istemiyorum

Afitap şarkısıyla listelerin tepesine oturan Şarkıcı Sıla Beyoğlu’nda görüntülendi. Sıla gazetecilerin yeni klibi ile ilgili sordukları soruya sinirlendi. Sıla’nın son albümünde yer alan ‘Afitap’ın bestecisi Kosovalı Florent Boşnaku, şarkının telif ücretinin kendisine ödenmediğini belirterek mahkemeye başvurduğunu açıklamıştı. Sıla bu soru için “Çirkinleşmek istemiyorum” yanıtını verdi. “Ebru Yaşar’ın Cumartesi klibiyle sizin klibinizdeki saç modelinin benzediği konuşuluyor, yönetmeniniz de […]

20 Mayıs 2016 - 1:12 'de eklendi
Şarkıcı Sıla’yı kızdıran soru: Saçma sapan bir şey, çirkinleşmek istemiyorum

Afitap şarkısıyla listelerin tepesine oturan Şarkıcı Sıla Beyoğlu’nda görüntülendi. Sıla gazetecilerin yeni klibi ile ilgili sordukları soruya sinirlendi.

Sıla’nın son albümünde yer alan ‘Afitap’ın bestecisi Kosovalı Florent Boşnaku, şarkının telif ücretinin kendisine ödenmediğini belirterek mahkemeye başvurduğunu açıklamıştı. Sıla bu soru için “Çirkinleşmek istemiyorum” yanıtını verdi.

Ebru Yaşar’ın Cumartesi klibiyle sizin klibinizdeki saç modelinin benzediği konuşuluyor, yönetmeniniz de aynıymış. Bu konudaki yorumunuz ne?” sorusunu duyunca Sıla, kendi klibiyle Ebru Yaşar’ın klibinin benzediği yorumlarını çok saçma bulduğunu belirtti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER