Magazzin – En son magazin haberleri

RTÜK’ten Gülşen’in Dan Dan klibi için olay rapor

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) popçu Gülşen’in Dan Dan şarkısı için çok konuşulacak bir karara imza attı. Verdiği kararlarla tartışma konusu olan RTÜK’ün Gülşen’in beğenilen Dan Dan şarkısı için, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir otoyolda çektiği klip için ilginç ifadelere yer veren bir karar aldı. Kararda, ünlü şarkıcı Gülşen için “Telefonla arkadaşlık hizmeti veren kadına benziyor” […]

28 Mart 2016 - 22:49 'de eklendi
RTÜK’ten Gülşen’in Dan Dan klibi için olay rapor

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) popçu Gülşen’in Dan Dan şarkısı için çok konuşulacak bir karara imza attı.

Verdiği kararlarla tartışma konusu olan RTÜK’ün Gülşen’in beğenilen Dan Dan şarkısı için, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir otoyolda çektiği klip için ilginç ifadelere yer veren bir karar aldı. Kararda, ünlü şarkıcı Gülşen için “Telefonla arkadaşlık hizmeti veren kadına benziyor” ifadelerine yer verildi.

Sözcü Gazetesi’nin haberine göre, söz konusu RTÜK kararında “Kırmızı mayoya benzeyen kıyafetiyle bedenini cesurca sergileyen şarkıcının yatağın üzerinde gösterdiği davranışlar, telefon ile arkadaşlık hizmeti veren kadınların reklam karelerine benzemektedir” ifadelerine yer verildi.

RTÜK, Gülşen’in Dan Dan klibinin çocuk ve gençlerin zihinsel, fiziksel ve ahlaki gelişimine olumsuz yönde etki yaptığını öne sürdü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER